PUBLIKOHEN PAMJET/ Tuna dhe Vildane Zeneli në skena të nxehta në shtrat (VIDEO) – AlpeGossip
PUBLIKOHEN PAMJET/ Tuna dhe Vildane Zeneli në skena të nxehta në shtrat (VIDEO)

PUBLIKOHEN PAMJET/ Tuna dhe Vildane Zeneli në skena të nxehta në shtrat (VIDEO)

Siç është bërë e ditur që prej muajit të kaluar, Tuna dhe Seven Saraqi po vijnë me një bashkëpunim që pritet të ketë shumë sukses. Kënga titullohet “Maria” dhe protagoniste në klip është edhe seksbomba shqiptare Vildane Zeneli.

Vildane do të jetë vajza për të cilën do të “zihen” Tuna dhe Seven në klip i cili pritet të publikohet këto ditë.

Seven ka publikuar sot pamjet e para nga videoklipi ku në fillim shfaqet Vildane e veshur me një fustan të tejdukshëm, më pas në pak sekonda shihet Tuna dhe në fund vajzat shfaqen shumë seksi në shtrat. Ndiqni pamjet në videon më poshtë.