Morena Taraku fytyrën plot grim, e peshqirin në kokë! (FOTO) – AlpeGossip
Morena Taraku fytyrën plot grim, e peshqirin në kokë! (FOTO)

Morena Taraku fytyrën plot grim, e peshqirin në kokë! (FOTO)

S’po ka të ndalur kohëve të fundit, shkruan GazetaBlic.Modelja, Morena Taraku tashmë ka gjetur mënyrën se si të bëhet temë e mediave rozë. Ajo nuk po ka ditë që nuk publikon fotografi nga më ndryshmet, të shkrepura me profesionalizëm.E sot, ajo në llogarinë e saj publike në “Instagram” ka publikuar një fotografi ku shihet me një peshqir në kokë, para pasqyrës.

Përderisa po reklamonte tabletën e saj të mbuluar me mbrojtëset e markës “LV”, në dorën tjetër ajo po bënte një ‘selfie mirror’ me telefon, shkruan GazetaBlic.Ajo që na ka bërë më shumë përshtypje është se Taraku, edhe pse me peshqir në kokë fytyrën e kishte të mbushur me grim. siç duket modelja fillimisht e bënë grimin e më pas rregullimin e flokëve.

Kujtojmë që modelja taraku, ka kohë që i është futur muzikës dhe disa prej këngëve të saj kanë shikueshmëri të konsiderueshme në YouTube.Kënga e saj e fundit titullohet “SHILF”, dhe deri më tani ka marrë mbi 1 milion shikime.