Noizy qëllon në shenjë … Ja shuma e madhe që fitoi në BASTE me sfidën Poloni-Kolumbi – AlpeGossip
Noizy qëllon në shenjë … Ja shuma e madhe që fitoi në BASTE me sfidën Poloni-Kolumbi

Noizy qëllon në shenjë … Ja shuma e madhe që fitoi në BASTE me sfidën Poloni-Kolumbi

Reperi i njohur, Noizy, ka fituar shuma të mëdha lidhur me parashikimet e bëra në baste mbi ndeshjen Poloni-Kolumbi, të luajtur mbrëmjen e kaluar dhe që u mbyll me rezultatin 0-3.

Ka qenë vetë Noizy që ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku tregon se ka qëlluar në 5 nga 6 skedinat e vëna.

Në foton e postuar, reperi shqiptar tregon se në total ka fituar një shumë prej rreth 15 mijë euro, duke u kthyer kështu në ‘orakullin’ e këtij Botërori.