UPS/ Iva Aliko vendos pirsing në vendin intim: Më ka dhembur tek... (FOTO) - AlpeGossip
UPS/ Iva Aliko vendos pirsing në vendin intim: Më ka dhembur tek… (FOTO)

UPS/ Iva Aliko vendos pirsing në vendin intim: Më ka dhembur tek… (FOTO)

Mbrëmjen e sotme në “Zonë e Lirë” ka qenë e ftuar personazhi i komentuar Iva Aliko, e cila ka ardhur për të promovuar albumin e saj për Krishtlindjet, në të cilin ka shumë foto të nxehta.

Ajo ka ardhur e veshur me një jumpsuit të zi, i cili i nxjerr në pah format seksi dhe veçanërisht gjoksin bombastik. Në një moment, në kamera është kapur pirsingu që Iva ka vendosur në mes të gjoksit dhe po ashtu në thithka.

“Më ka dhembur pirsing- tek thithka”, u shpreh Iva. “Të pëlqen ideja e këtyre gjërave që të dhëmbin, siç ishte pirsing-u?”, e ka pyetur Çani. “Pra duhet thënë që je mazokiste?”, e ka pyetur Çani. “Jo, jo kaq rëndë”, është përgjigjur Iva duke qeshur.