NUK FLASIN PREJ VITESH/ Çfarë ndodhi me Dafina Zeqirin dhe Tunën. Komenti që… (FOTO) – AlpeGossip
NUK FLASIN PREJ VITESH/ Çfarë ndodhi me Dafina Zeqirin dhe Tunën. Komenti që… (FOTO)

NUK FLASIN PREJ VITESH/ Çfarë ndodhi me Dafina Zeqirin dhe Tunën. Komenti që… (FOTO)

Dikur Tuna dhe Dafina Zeqiri ishin mikesha shumë të mira e madje sollën një hit së bashku që dëgjohet edhe sot, këngën “Vibe”.

Mirëpo më pas dy këngëtaret nuk folën më me njëra-tjetrën për 7 vite për arsye që ende sot e kësaj dite nuk dihen.

Tanimë duket se Tuna dhe Dafina e kanë hedhur pas krahëve armiqësinë dhe janë bërë sërish mikesha.

Këtë e vërteton edhe komenti i fundit i Dafinës në postimin e Tunës e cila ka publikuar albumin e saj më të ri.