ËSHTË SUPER SEKSI/ Këngëtarja shqiptare prej 4 vitesh nuk ka të dashur (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË SUPER SEKSI/ Këngëtarja shqiptare prej 4 vitesh nuk ka të dashur (FOTO)

ËSHTË SUPER SEKSI/ Këngëtarja shqiptare prej 4 vitesh nuk ka të dashur (FOTO)

Është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por edhe ndër më të komentuarat në media, më së shumti për anën profesionale, sepse atë private, Bebe Rexha ka ditur ta ruajë gjithnjë larg syrit të publikut.
Mirëpo me anë të një postimi në Twitter Bebe ka zbuluar se në fakt prej 4 vitesh nuk ka të dashur dhe mesa duket shkaku është muzika e cila nuk i lë kohë për jetë private.

“Nuk kam pasur të dashur që prej 4 vitesh. Është normale? Muzika është i dashuri im. Klishe por e vërtet”, shkruan Bebe.