“FUTU PAK MBRAPA MAMIT”/ Ermali ka një kërkesë por Joeli sapo ia prishi planin (FOTO) – AlpeGossip
“FUTU PAK MBRAPA MAMIT”/ Ermali ka një kërkesë por Joeli sapo ia prishi planin (FOTO)

“FUTU PAK MBRAPA MAMIT”/ Ermali ka një kërkesë por Joeli sapo ia prishi planin (FOTO)

Ermal Mamaqi ka publikuar  para disa orësh në rrjetin social “Instagram” një foto shumë të bukur familjare.
Moderartori shfaqet  së bashku me bashkëshorten Amin dhe djalin e tyre Joel.

Në foto Ami dhe Ermali nuk janë duke e parë aparatin duke dhënë idenë e një foto pa mendje, ndërkohë Joeli duekt pakë fare dhe shikimi vogëlushit na bëri të qeshim me lotë.

Joel futu pak mbrapa mamit që të bëjmë një foto pa mëndje.Ok” : shkruan me humor Ermali krah fotos.