NUK DONTE TE DILTE NË SKENË / Albani zbulon cfarë ka ndodhur me Miriamin – AlpeGossip
NUK DONTE TE DILTE NË SKENË / Albani zbulon cfarë ka ndodhur me Miriamin

NUK DONTE TE DILTE NË SKENË / Albani zbulon cfarë ka ndodhur me Miriamin

Javën e kaluar këngëtari shumë i dashur për publikun, Alban Skënderaj mbajti një koncert madhështor në Prishtinë. Momenti më i veçantë ishte ardhja e Miriamit në skenë dhe lajmi i bukur se ajo është shtatzënë.

Mirëpo deri në momentet e fundit dalja e Miriamit në skenë ishte në diskutim dhe arsyen pse Albani e ka zbuluar në një intervistë për Prive.

“Miriami është artiste por është edhe nënë. Nëse vajza jonë është mirë dhe gjithçka është në rregull vjen. Varet nga kjo çështje”, u shpreh Albani duke treguar se Miriam është një nënë shumë e përkushtuar ndaj Amelisë.