Sara publikon setin e nxehtë që do të “tërbojë” çdo mashkull… (FOTO) – AlpeGossip
Sara publikon setin e nxehtë që do të “tërbojë” çdo mashkull… (FOTO)

Sara publikon setin e nxehtë që do të “tërbojë” çdo mashkull… (FOTO)

Sara Underwood nuk di të ndalet sukses pas suksesi.

Modelja dhe aktorja e njohur amerikane, ka realizuar një set fotografik mjaft provokues të cilin e ka ndarë në rrjetet sociale.

‘Të nxehtë’, të cilin e ka postuar në Instagramin e saj.

Së fundmi 33-vjeçares amerikane i janë shtuar rreth 2 milionë ndjekës në Instagram.