“E BËRI DIMRIN VERË”/ Njihuni me aktoren amerikane që po i “çmend” të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
“E BËRI DIMRIN VERË”/ Njihuni me aktoren amerikane që po i “çmend” të gjithë (FOTO)

“E BËRI DIMRIN VERË”/ Njihuni me aktoren amerikane që po i “çmend” të gjithë (FOTO)

Modelja dhe aktorja amerikane, Abigail Ratchford, vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

26-vjeçarja publikon rregullisht foto të ‘nxehta’ në Instagram, duke zënë hapësirën në të gjitha mediat rozë.

Abigail ndiqet nga gati 9 milionë persona në Instagram, numër ky që është rritur në mënyrë të konsiderueshme gjatë vitit të fundit.

Ajo ka pozuar për një sërë revistash të njohura mode, si dhe ka marrë pjesë në disa seriale dhe reality-show të ndryshëm, në SHBA.