SIPAS TË FAMSHMEVE/ Zbuloni 7 mënyra si të provoni trendin e bjondes “luleshtrydhe” – AlpeGossip
SIPAS TË FAMSHMEVE/ Zbuloni 7 mënyra si të provoni trendin e bjondes “luleshtrydhe”

SIPAS TË FAMSHMEVE/ Zbuloni 7 mënyra si të provoni trendin e bjondes “luleshtrydhe”

Nuk është më sekret që çdo vit i ri vjen me një trend të ri për ngjyrën e flokëve.

Dhe ndërsa po i afrohemi 2019-s, duhet që të eksperimentoni me bjonden nuancë luleshtrydhe.

Shembujt më të mirë janë të famshmet dhe ja ku keni 7 ide, prej të cilave mund të frymëzoheni:

1.Bjondja klasike luleshtrydhe

2.Nunaca e xhinxherit të errët

3.Rrënjët e errëta që bëjnë kontrastin

4.Nunaca e luleshtrydhes së zbardhur

5.Mes luleshtrydhes dhe nuancës së mjaltit

6.Nuanca e bakrit

7.Fijet nuancë luleshtrydhe