SËRISH ËSHTË E LUMTUR/ Këngëtarja e famshme transformim total në shtatzani – AlpeGossip
SËRISH ËSHTË E LUMTUR/ Këngëtarja e famshme transformim total në shtatzani

SËRISH ËSHTË E LUMTUR/ Këngëtarja e famshme transformim total në shtatzani

Edhe pak javë kanë mbetur nga lindja, dhe Jessica Simpson është transformuar tërësisht. Por ndonëse ka marrë shumë peshë, 38 vjecarja “nuk e vë ujin në zjarr`.

 

Jessica është nënë e dy fëmijëve të tjerë, një vajze dhe një djali; e nga sa kemi parë në dy shtatzanitë e para, nuk ka luftuar të rikthejë peshën e dikurshme.

Ajo i kënaqet fëmijëve pa menduar shumë për kilet. Në shtator, këngëtarja njoftoi se familja e saj do të zgjerohet me një vajzë.

Jessica Simpson