Aurela Gace gjatë viteve: Tregon STILIN e saj që nga viti 1995 deri me… (FOTO) – AlpeGossip
Aurela Gace gjatë viteve: Tregon STILIN e saj që nga viti 1995 deri me… (FOTO)

Aurela Gace gjatë viteve: Tregon STILIN e saj që nga viti 1995 deri me… (FOTO)

Aurela Gace është njëra nga personazhet më të njohura publike shqiptare.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” ku tregon se si është dukur që nga viti 1996. 

 

 

Me flokët e shkurta, pamjen “rebele” e me shumë ngjyra, Aurela nuk ngurron që këto imazhe ti rikujtoj dhe të qesh me to.

Ndryshe, Aurela shquhet për stilin e veçantë që ka.