MUND TË JETË FEJUAR GJATË “SUPER BOWL”/ Ky detaj e nxjerr zbuluar Kylie Jenner (FOTO) – AlpeGossip
MUND TË JETË FEJUAR GJATË “SUPER BOWL”/ Ky detaj e nxjerr zbuluar Kylie Jenner (FOTO)

MUND TË JETË FEJUAR GJATË “SUPER BOWL”/ Ky detaj e nxjerr zbuluar Kylie Jenner (FOTO)

Partneri i Kylie Jenner, Travis Scott, performoi në ‘Super Bowl’ këtë vit dhe pavarësisht thashethemeve të shumta, ai nuk i propozoi Kylie-t. Por diçka që ngriti dyshimet, ishte kjo foto që Travis publikoi në ‘Instagram-in’ e tij.

Ajo që bie menjeherë në sy, është diamanti gjigand në gishtin e Kylie-t. Akush nuk e di nëse Travis ka bërë atë që të gjithë presim, por kjo sigurisht nuk është hera e parë që Kylie konfuzon fansat e saj.