“SHUMË VULGARE”/ Tayna i përgjigjet Onatit pas deklaratës së bujshme (FOTO) – AlpeGossip
“SHUMË VULGARE”/ Tayna i përgjigjet Onatit pas deklaratës së bujshme (FOTO)

“SHUMË VULGARE”/ Tayna i përgjigjet Onatit pas deklaratës së bujshme (FOTO)

Reperi i njohur Onat i ftuar pak kohë më parë në “Shiko kush luan”, u shpreh se nuk i pëlqen fare femrat reperet. “Vajzat repere janë shumë vulgare, edhe kisha pas qejf tek e fundit me e dit që janë vajza, mos me e harru, një këshillë si një audiencë që dëgjoj Hip-Hop: Gjëja që më pengon më shumë te një femër është kur mundohet të bëhet mashkull. Atëhere i heq (pantallonat) dhe ia fali”, tha Onat.

Ndërsa Tayna ishte e ftuar në “Shiko kush luan”, mbrëmjen e djeshme ku nuk mungoi edhe përgjigja për Onatin.

Në sfidën ‘paintball’, Tayna deklaroi se me Onatin nuk do bashkëpunonte kurrë duke e qëlluar fotografinë e tij.