“FOTOJA E GABUAR”/ E mban fshehtë lidhjen me Krenarin, Geti nxjerr zbuluar Luanën në Dubai – AlpeGossip
“FOTOJA E GABUAR”/ E mban fshehtë lidhjen me Krenarin, Geti nxjerr zbuluar Luanën në Dubai

“FOTOJA E GABUAR”/ E mban fshehtë lidhjen me Krenarin, Geti nxjerr zbuluar Luanën në Dubai

Marina, Geti, Luana dhe Krenari po i kalojnë ditët e para të 2020-ës në Dubai. Marina dhe Geti po postojnë vazhdimisht foto e video nga postimet, por ndryshe ndodh me Luanën e cila prej vitesh lidhjen me Krenarin e mban të fshehtë.

Në postimet e saj, Luana shfaqet gjithnjë vetëm, mirëpo Geti e ka nxjerrë zbuluar.

Në mbrëmje reperi ka postuar në Instastory një foto ku shfaqet në shoqërinë e Krenarit duke treguar kështu se edhe ai ndodhet me ta.