ROBERTI KOMENTOI NË VIDEON PROVOKUESE TË MORENËS/ Nora reagon duke i bërë… – AlpeGossip
ROBERTI KOMENTOI NË VIDEON PROVOKUESE TË MORENËS/ Nora reagon duke i bërë…

ROBERTI KOMENTOI NË VIDEON PROVOKUESE TË MORENËS/ Nora reagon duke i bërë…

Komenti i Robert Berishës në videon e Morena Tarakut mori të gjithë vëmendjen së fundmi. Morena shfaqej shumë provokuese teksa lahej e kapur pas dushit dhe Roberti i komentoi: “Ai mjeshtri që e ka montuar këtë dush, duhet gjetur dhe t’i japim 50 Euro…nuk po lëviz fare, hallall puna”, ndërsa Morena ia ktheu se ajo është e lehtë si pendë.

Dhe menjëherë pasi biseda e Robertit me Morenën po bënte xhiron e rrjetit, Nora reagoi.

Këngëtarja postoi disa video ku shfaqte trupin në super formë e veshur me fustane të ndryshëm, si për të nxitur konkurrencë mes saj dhe Morenës.