Enca poston foton pa filtra, ZHGËNJEN me gjoksin e varur shumë larg “bombave” të zakonshme – AlpeGossip
Enca poston foton pa filtra, ZHGËNJEN me gjoksin e varur shumë larg “bombave” të zakonshme

Enca poston foton pa filtra, ZHGËNJEN me gjoksin e varur shumë larg “bombave” të zakonshme

Enca ka publikuar një foto mbrëmë në rrjetin Instagram, por me sa duket ka harruar t’i japë një “dorë photoshop”.
E veshur me një bluzë rrjetë, me xhupin e hapur dhe një kapuç me simbolin e hashashit, Enca ka treguar gjoksin e saj bombastik, por që ndryshonte nga ai i fotove të mëparshme.

Gjoksi i këngëtares duket i varur dhe shumë larg formave perfekte që jemi mësuar ta shohim vazhdimisht në profilin e saj të Insagram ku edhe ka më shumë se 1 milion ndjekës.