Anxhela Peristeri hedh në sherr Ermalin me Luanën. Dy moderatorët kapen si “macja me miun” – AlpeGossip
Anxhela Peristeri hedh në sherr Ermalin me Luanën. Dy moderatorët kapen si “macja me miun”

Anxhela Peristeri hedh në sherr Ermalin me Luanën. Dy moderatorët kapen si “macja me miun”

Tashmë dihet rivaliteti i çdo të shtune mbrëma për audiencë i komedianit Ermal Mamaqi dhe moderatores Luana Vjollca.
Por tashmë duket se kanë nisur të “zihen” virtualisht për personazhet. Kjo ka ndodhur me këngëtaren Anxhela Peristeri.

Pasi Mamaqi ka publikuar foton duke thënë se Anxhela do të jetë në studio Luana ka shkruar: “Pasi ta shohin tek unë nesër.” Ndërkohë Ermali ja ka kthyer: “Luana e morëm vesh që ka qenë tek ty.

Ska nevojë të na prishësh emisionin,”-përfundon Ermali. Ndonëse këto komente duken si shaka mes tyre, nuk është hera e parë që shprehin rivalitet për audiencën apo për personazhet.