SHNDËRRIMI SHOKUES I “OJAS”/ Si ndryshoi kaq shumë aktorja turke (FOTO) – AlpeGossip
SHNDËRRIMI SHOKUES I “OJAS”/ Si ndryshoi kaq shumë aktorja turke (FOTO)

SHNDËRRIMI SHOKUES I “OJAS”/ Si ndryshoi kaq shumë aktorja turke (FOTO)

Aktorja turke Gokçe Bahadir është bërë tashmë shumë e njohur me rolin e Ojas dhe shumë shpejt ka tërhequr vëmendjen e publikut jo vetëm për shkak të rolit, por edhe bukurisë.

Dikur Oja nuk ishte kaq tërheqëse sa sot dhe me kalimin e viteve ajo sa vjen dhe zbukurohet.

Mediat turke kanë publikuar së fundmi një foto të vjetër të aktores ku ajo shfaqet gjatë xhirimeve të një seriali adoleshent.

Në këtë foto Oja thuajse nuk njihet fare duke qenë se kanë kaluar 15 vjet.

37-vjeçarja ka luajtur në dhjetëra seriale turq ndër to edhe në serialin “Qyteti i humbur” që transmetohet në TV Klan.

Përpos aktore, Oja është edhe këngëtare e ka publikuar disa videoklipe./Xing.al