Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan e ftojnë për kafe turke, shihni si tallet Ermal Mamaqi: Më kthyen… (VIDEO) – AlpeGossip
Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan e ftojnë për kafe turke, shihni si tallet Ermal Mamaqi: Më kthyen… (VIDEO)

Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan e ftojnë për kafe turke, shihni si tallet Ermal Mamaqi: Më kthyen… (VIDEO)

Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman prej vitesh po jetojnë historinë e tyre të dashurisë dhe pothuajse çdo ditë marrin vëmendjen e mediave.

Para pak javësh çifti simpatik ishin të ftuar në “Xing me Ermalin” dhe siç duket Almeda dhe Tolga ia kanë kthyer qokën moderatorit shqiptar. Të paktën kështu është shprehur ai në një video të publikuar në instastory ku shfaqet me Almedën dhe aktorin turk duke pirë kafe turke.

Modelja shqiptare i thotë” të bëftë mirë Ermal, mirë se na erdhe”, dhe moderatori me shaka i thotë: Mirë se të gjeta të keqen halla”.

Nuk e dimë a e kuptoi Tolgahan, por qeshi!