NGA PUTHJET ME ALBANIN TEK HEDHJA NË DET ME…/ Pushimet e gjata të Beta Sulos në rivierën Shqiptare (VIDEO+FOTOT) – AlpeGossip
NGA PUTHJET ME ALBANIN TEK HEDHJA NË DET ME…/ Pushimet e gjata të Beta Sulos në rivierën Shqiptare (VIDEO+FOTOT)

NGA PUTHJET ME ALBANIN TEK HEDHJA NË DET ME…/ Pushimet e gjata të Beta Sulos në rivierën Shqiptare (VIDEO+FOTOT)

Bieta Sulo është një nga moderatoret më të dashura për publikun.

Ky sezon turistik ka qëne shumë i “ngarkuar” nga pushimet e verës për Moderatoren.

Bieta Sulo i ka zgjatur më shumë se kurdoherë pushimet e kësaj vere ndryshe nga herët e tjera duke eksploruar bukuritë shqiptare.

Ajo ka vizituar me familjen e saj çdo desyinacion turistik dhe tani është përqëndruar në Sarandë, shkruan AlpeGossip

Fotot janë të shumta në profilin e Bietës në plazh, por të fundit që ranë në sy ishin puthjet dhe përqafimet në det me Alban Dudushin, partnerin e saj si dhe hedhja me kokë në det nga varka. Në një prej postimeve të e saj Bieta shkruan: E justifikoj sado pak vendin e origjinës ,Sarandën?

Ne mendojmë se…po!

View this post on Instagram

Shume e bukur kjo dite 🙏

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on