FESTON DITËLINDJEN/ Skerdi i shpreh publikisht dashurinë gazetares shqiptare – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN/ Skerdi i shpreh publikisht dashurinë gazetares shqiptare

FESTON DITËLINDJEN/ Skerdi i shpreh publikisht dashurinë gazetares shqiptare

Bashkëngjitur me një foto të çiftit, këngëtari ka shprehur publikisht dashurinë për partneren, me të cilën tashmë është fejuar.

“Zemra ime, uroj që çdo vit dhe çdo ditë gëzimi e jotja të jetë pranë meje, duke e festuar bashkë. Ke qenë personi që më ke kuptuar për gjithçka në këtë jetë, më ke qëndruar pranë në të mirë dhe në të keq dhe për këtë gjë të falenderoj. Ti më ke përmbushur dhe më ke bërë të jem u lumtur. Të uroj zemra ime edhe 100 vite të tjera të lumtura edhe bashkë përgjithmonë si në këtë foto.”- shkruan Skerdi në postimin e tij.