BINJAKËT E GENTA ISMAILIT FESTOJNË 1-VJETORIN/ Këngëtarja i uron me fjalë të ndjera – AlpeGossip
BINJAKËT E GENTA ISMAILIT FESTOJNË 1-VJETORIN/ Këngëtarja i uron me fjalë të ndjera

BINJAKËT E GENTA ISMAILIT FESTOJNË 1-VJETORIN/ Këngëtarja i uron me fjalë të ndjera

Këngëtarja Genta Ismajli, është dhe mbetet ikonë e muzikës shqiptare.

Ajo tani ka filluar jetën e saj në Turqi, ku familja e saj është plotësuar me ardhjen e binjakëve Ivy Blue dhe  Icon. Genta sot bëri një vit që mori epitetin e nënës.

Ajo postoi disa fotografit të binjakëve ku shkruan : “Qoftë viti juaj i parë me ne i pari nga shumë e shumë të tjera që do të vijnë! E di qe do na mbushesh me aq lumturi sa keni, gjithmonë, gëzuar ditëlindjen! Nuk mund ta besojmë që ju jeni tashmë një! Paçi një ditë të gëzueshme si gjithmonë dhe qofshi të suksesshëm në jetë! Ju dua me gjithë zemër”.

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Këngëtarja ka postuar në Story disa foto e video ku dukeshin binjakët e saj duke qeshur dhe shumë të lumtur.