E LIDHUR ME BOKSIERIN SHQIPTAR/ Modelja e FAMSHME botërore e pranon: Edhe unë jam… – AlpeGossip
E LIDHUR ME BOKSIERIN SHQIPTAR/ Modelja e FAMSHME botërore e pranon: Edhe unë jam…

E LIDHUR ME BOKSIERIN SHQIPTAR/ Modelja e FAMSHME botërore e pranon: Edhe unë jam…

Modelja Heidi Lushtaku është një prej bukurosheve më të kërkuara nga kompanitë e modelingut në Evropë. Bukuroshja shqiptare gjithnjë has në pyetje të ndryshme. Ajo ballafaqohet me pyetje rreth origjinës së saj dhe prejardhjes. Bukuroshja gjithnjë ka potencuar se është shqiptare, madje është fejuar edhe me boksierin shqiptar, Haxhi Krasniqi. Në një seri imazhesh të publikuara në rrjetin social Instagram, ajo ka rikonfirmuar prejardhjen e saj.

Për ata që më pyesin shpesh a jam shqiptare a e përziër, 100 për qind shqiptare, jam lindur në Kosovë”, u shpreh Heidi.

Bukuroshja po shijon romancën me boksierin, Haxhi Krasniqi, i cili aktualisht po jeton majat në boksin botëror.