“LEJEN FUTE N’BYTH”/ Unikkatili mesazh Dudës në mes të koncertit (VIDEO) – AlpeGossip
“LEJEN FUTE N’BYTH”/ Unikkatili mesazh Dudës në mes të koncertit (VIDEO)

“LEJEN FUTE N’BYTH”/ Unikkatili mesazh Dudës në mes të koncertit (VIDEO)

itën e djeshme Unikkatili mbajti koncert në një diskotekë të Gjilanit i cili është pikërisht vendlindja e reperit Duda. Para koncertit Duda deklaroi se  nuk do e lejonte Unikkatilin të performojë në vendlindjen e tij dhe se pa lejen e tij nuk e shkelte dot atë vend.

 

Në një tjetër postim Duda i kërkonte vendasve mos ta lejonin Unikkatilin ta shante mes Gjilanit.

Mirëpo pavarësisht këtyre, Unikkatili e ka mbajtur koncertin dje në Gjilan dhe i ka dhënë një mesazh Dudës.

 

“Lejen per me knu n’Gjilan le ta shtyn n’both”, ka thënë Unikkatili.