“NA THANË JENI SHUMË ROMANTIK…”/ Darka e Luizit me Tean: Nga emocioni që u krijua… – AlpeGossip
“NA THANË JENI SHUMË ROMANTIK…”/ Darka e Luizit me Tean: Nga emocioni që u krijua…

“NA THANË JENI SHUMË ROMANTIK…”/ Darka e Luizit me Tean: Nga emocioni që u krijua…

Mbrëmjen e djeshme, Tea Trifoni dhe Luiz Ejlli kanë darkuar së bashku, si shpërblim pasi fituan “Talent Show” në “Big Brother VIP2”. Dy banorët kanë folur gjatë për lojën e njëri-tjetrit dhe për konkurrentët e tjerë.

Madje në një moment folën edhe për raportin e tyre, ku ish-konkurrentja e “Për’puthen” u shpreh “që jashtë kanë një perceptim të gabuar”.

Pjesë nga biseda:

Tea: Dy prime rresht na thanë ‘njëherë më ke qejf ti mua dhe njëherë të kam unë ty qejf.

Luizi: Duan të binden kush ka qejf kë

Tea: Dhe pastaj na thanë ishit shumë romantik

Luizi: Aty

Tea: Po

Luizi: Bukur, ja ku je. Rrëzoi poshtë variantet që nuk janë

Tea: Po ti pse i mëshon këtij varianti që nuk është?

Luizi: Jam duke të pyetur. Po të jap mundësinë, ja ku je, kamerat i ke për vete

Tea: Jo, ti pse i mëshon këtij varianti që nuk është?

Luizi: Cili?

Tea: Jo doja ta puthja, jo këtej, jo andej

Luizi: Nuk të rrej, nuk thashë në buzë. Unë e cilësova e di shumë mirë. Thashë në faqe, në ballë. Më erdhi me e puth e me e përqafuar, kaq, pa të keq, nga emocioni që u krijua. Është gjë natyrale, njerëzore, pa të keq.