I KA ÇMENDUR VAJZAT PREJ VITESH/ Nuk do ta besoni sa vjeç bën sot Adrian Gaxha – AlpeGossip
I KA ÇMENDUR VAJZAT PREJ VITESH/ Nuk do ta besoni sa vjeç bën sot Adrian Gaxha

I KA ÇMENDUR VAJZAT PREJ VITESH/ Nuk do ta besoni sa vjeç bën sot Adrian Gaxha

Këngëtari i hitit “Ngjyra e kuqe”, Adrian Gaxha ka mbetur prej vitesh një nga këngëtarët më të suksesshëm, këngët e të cilit kthehen menjëherë në hite, por edhe një nga djemtë e showbizit më të pëlqyer nga femrat.

Ditën e sotme Adriani feston ditëlindjen dhe nuk do ta besoni sa vjeç bën këngëtari.

Adriani mbush sot 35 vjeç edhe pse duket ende tek të njëzetat.

Kënga e fundit nga Adriani është “Lady Monela” e publikuar një muaj më parë.