NUK E PRISNIT/ Noizy i “FIKSUAR” ndaj këngtares me fam botërore, i “NEVRIKOSUR” thotë se…(FOTO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIT/ Noizy i “FIKSUAR” ndaj këngtares me fam botërore, i “NEVRIKOSUR”  thotë se…(FOTO)

NUK E PRISNIT/ Noizy i “FIKSUAR” ndaj këngtares me fam botërore, i “NEVRIKOSUR” thotë se…(FOTO)

Reperi i njohur Noizy ka korrur mjaft sukses në muzikë dhe numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram. Çdo këngë e tij kthehet në hit dhe veprimet e tij bien gjithmonë në sy.

Noizy e ka treguar shpesh me postimet e tij në Insta se është i fiksuar pas divës së muzikës Rihanna dhe e kemi parë që edhe me komente në postime ta ngacmojë këngëtaren e famshme.

Edhe së fundmi, reperi postoi në Insta një foto duke i shkruajtur një koment fotos që ka hedhur në storyn e saj duke i thënë se: “Rri mirë t’thash”

Çfarë ka dashur të thot me këtë Noizy ?/AlpeNews.al