SHFAQJE MODE NË KAFENE/ Ja strategjia e “Ralph Lauren’s” për prezantimin e koleksionit – AlpeGossip
SHFAQJE MODE NË KAFENE/ Ja strategjia e “Ralph Lauren’s” për prezantimin e koleksionit

SHFAQJE MODE NË KAFENE/ Ja strategjia e “Ralph Lauren’s” për prezantimin e koleksionit

Për të shfaqur koleksionin e  pranverës, Ralph Lauren ftoi redaktorët dhe blerësit duke transformuar “Madison Ave”  “Café Ralph’s kafene”.

Supermodelat Carolyn Murphy, Joan Smalls dhe Bella Hadid sfiluan ngadalë nëpër kafene, duke u ndalur për të bërë kontakt të drejtpërdrejtë  me mysafirët që uleshin rreth tavolinave.

Ishte një rikthim në shfaqjet e modës në vitet ’50 dhe ’60 i  koleksioneve  “në  jaht”. Koleksioni dominonte nga  pantallona të gjera këmbësh, funde skajesh, xhaketa nautike, dhe veshje ari.

Gjithçka ishte e mahnitshme dhe  trendet e Ralph ishin sigurisht të adhurueshme. Përveç koleksionit vëmendje mori edhe strategjia e të prezantuarit trendet e reja.