“NUK JE VETËM”/ Ledri Vula hap dyert e shtëpisë për banorët e prekur nga tërmetet! (FOTO) – AlpeGossip
“NUK JE VETËM”/ Ledri Vula hap dyert e shtëpisë për banorët e prekur nga tërmetet! (FOTO)

“NUK JE VETËM”/ Ledri Vula hap dyert e shtëpisë për banorët e prekur nga tërmetet! (FOTO)

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Ledri Vula ka njoftuar se ofron ndihmë për banorët e prekur nga tërmetet.

Reperi dhe familja e tij kanë hapur dyert e shtëpisë së tyre për t’u ardhur sado pak në ndihmë familjeve të prekura.

Ledri njofton se në shtëpinë e tij ka vend për 10 persona dhe 3-4 fëmijë.

“Nuk je vetëm”, shkruan reperi në njoftimin e tij.

Image