MILIARDERI IRANIAN E QUAJTI “PLASTIKË”/ Reagon keq këngëtarja: “Të degjeneroj … Mashtrues GAY” (FOTO) – AlpeGossip
MILIARDERI IRANIAN E QUAJTI “PLASTIKË”/ Reagon keq këngëtarja: “Të degjeneroj … Mashtrues GAY” (FOTO)

MILIARDERI IRANIAN E QUAJTI “PLASTIKË”/ Reagon keq këngëtarja: “Të degjeneroj … Mashtrues GAY” (FOTO)

Bëri bujë në mediat rozë fotoja e këngëtares shqiptare Fjolla Morina me miliardierin iranian Sasha Sobhani, ish- i dashuri i Morena Tarakut.

Këngëtarja u filmua në shoqërinë e iranianit, ndërsa më pas u aludua për një marrëdhënie të mundshme mes tyre, por Sasha ka bërë një sqarim në Instagram, ku thotë se Fjolla i ka kërkuar ta etiketojë në Instagram, dhe e quan vetëm një fanse.

Pas kësaj ka qenë këngëtarja ajo e cila ka reaguar, teksa ka publikuar një foto krah Morena Tarakut.

“Lëri të flasin. Vëllezërit para kur*ave”, shkruante Fjolla, por Sasha Sobhani nuk e ka lënë me kaq.

Sasha ka publikuar mesazhet e tij me Fjollën, ndërsa i kujton sërish se e ka thjesht një fanse.

Por Fjolla e revoltuar i është kundërpërgjigjur Sobhanit.

“Ky je ti, legen, se me ti nxjerrë sms-të të degjeneroj. Mashtrues gay.”- shkruan Fjolla.

44863310_711649495873714_3615077207153573888_n.jpg

44884596_1714331678693673_1373526164689125376_n-1.jpg