KA DHE KËSHTU/ Morena Taraku zbulon lidhjen e re në mënyrën më të çuditshme (FOTO) – AlpeGossip
KA DHE KËSHTU/ Morena Taraku zbulon lidhjen e re në mënyrën më të çuditshme (FOTO)

KA DHE KËSHTU/ Morena Taraku zbulon lidhjen e re në mënyrën më të çuditshme (FOTO)

Këngëtarja Morena Taraku sapo na ka njohur me faktin se është në një lidhje të re dashurie.

Bukuroshja ka postuar në Insta Story një foto ku shpërfaq interesin e saj për të gjetur një dhuratë për të dashurin për “Shën Valentin.”

“Dhuratat më të mira të shtrenjta për të dashurin”, kërkon Morena në google, ndërkohë mbi foto shkruan: “Ndërkohë që 14 shkurti po vjen, unë…”

Këngëtarja vitin e kaluar u përfol për lidhjen e saj me miliarderin iranian Sasha Sobhani e cila nuk zgjati shumë. Thuhet se Taraku i dha fund marrëdhënies me të duke pretenduar se ai ishte gay.

Megjithatë se kush është ky person me të cilin është e lidhur Morena, ende nuk e dimë. Mbetet ta zbulojmë në një reagim të dytë të këngëtares.