“NJOH SUPER NJERIUN…”/ Urimi i veçantë i Alketa Vejsiut për ditëlindjen e Vera Grabockës – AlpeGossip
“NJOH SUPER NJERIUN…”/ Urimi i veçantë i Alketa Vejsiut për ditëlindjen e Vera Grabockës

“NJOH SUPER NJERIUN…”/ Urimi i veçantë i Alketa Vejsiut për ditëlindjen e Vera Grabockës

Producentja Vera Grabocka feston sot ditëlindjen. Mes shumë urimeve, Grabocka mori dhe një urim nga moderatorja dhe bashkëpunëtorja e saj më e ngushtë, Alketa Vejsiu.

“Shumë njohin Verën si një super grua. Unë njoh Verën, super njeriun. Gëzuar ditëlindjen modeli im inspirues”, shkruan Alketa.

Këto fjalë moderatorja ia tha Grabockës edhe në nisje të “Love Story” duke shtuar se e kishte të pamundur ta bindte t’i bashkohej skenës duke qëndruar në regji.

“T’i thuash gëzuar ditëlindjen një njeriu të madh si Vera është pak banale, sepse të njohim si super njeri”, tha Alketa.