PA DHËMBË/ Këngëtarja shqiptare nuk njihet në VIDEON e çuditshme – AlpeGossip
PA DHËMBË/ Këngëtarja shqiptare nuk njihet në VIDEON e çuditshme

PA DHËMBË/ Këngëtarja shqiptare nuk njihet në VIDEON e çuditshme

Padyshim që ajo është një prej këngëtareve më të të pëlqyera shqiptare, si për talentin e saj të jashtëzakonshëm po ashtu dhe për thjeshtësinë e saj.

Elhaida Dani është ndër këngëtaret e rralla që ndërthur kaq mirë karrierën e suksesshme me karakterin e saj kaq të ëmbël e të thjeshtë.

Veç këngës duket se ajo ka dhe një passion tjetër, fotografinë dhe këtë mund ta dallojmë nga fotot e saj në Instagram.

Ato janë gjithmonë kaq të bukura dhe mund të themi pa frikë se Elhaida nuk do të dështonte as si modele.

Por një anë të sajën që nuk e kishim parë është ajo e humorit.

Dhe së fundi arritëm ta zbulonim dhe këtë nëpërmjet një videoje që këngëtarja ka postuar në Insta stories.

Teksa qëndron përballë një pasqyre Elhaida filmon veten teksa buzëqesh dhe ajo që dallojmë menjëherë është mungesa e një dhëmbi, çka e bën Elhaidën të duket me të vërtetë qesharake.