“KA NISUR TË LUAJË…”/ Ja banorët që Luizi mendon se shkojnë në finale – AlpeGossip
“KA NISUR TË LUAJË…”/ Ja banorët që Luizi mendon se shkojnë në finale

“KA NISUR TË LUAJË…”/ Ja banorët që Luizi mendon se shkojnë në finale

Mëngjesin e sotëm Bjordi Mezini dhe Luiz Ejlli e kanë nisur ditën duke folur për 5 finalistët e mundshëm të “Big Brother VIP2”. Ishte këngëtari i njohur që i bëri pyetjen regjisorit se kë sheh ai në finalen e madhe.

Bjordi tha vetëm 4 emra dhe për të 5 nuk e dinte akoma. Pyetjes së vet i ktheu përgjigje edhe Luizi i cili tha: “Kritin, ty, veten, Efin…”.

Pjesë nga biseda:

Bjordi: Efin? Interesante

Luizi: Efi ka nisur të luajë, më beso është interesante. Nuk e kam ditur, kam kujtuar e ke parasysh ‘është simpatike’

Bjordi: Ka botë

Luizi: Ka momentet e saja dhe kaq do iki domethënë

Bjordi: Ka ça të tregojë

Luizi: Efi është surprizë