GUCCI DHE CHANEL/ Kylie Jenner zbulon dhuratat dhe ka dy fjalë për të bijën: Ti je me fat… (VIDEO) – AlpeGossip
GUCCI DHE CHANEL/ Kylie Jenner zbulon dhuratat dhe ka dy fjalë për të bijën: Ti je me fat… (VIDEO)

GUCCI DHE CHANEL/ Kylie Jenner zbulon dhuratat dhe ka dy fjalë për të bijën: Ti je me fat… (VIDEO)

Tani për tani  ajo nuk ka gjasa të vlerësojë etiketat e Gucci dhe Chanel për dhuratat e saj të ditëlindjes.

Kylie ka publikuar një video ku shihet stormi dhe një grumbull i madh dhuratash.Vogëlushja shfaqet e hutuar dhe duke levizur në këmbë. Detajet që binin në sy ishin etiketat e dhuratave që dukeshin super luksoze dhe mbanin emrin e markave të njohura.

“Stormi më në fund mund të hapësh dhuratat e tua”:  I tha  Kylie vogëlueshes ku shtoi dhe dy fjalë të tjera: “Ti je shumë me fat”.

Epo nuk e diskutojme që Stormi ka lindur me shumë fat.