DONI TË DUKENI MË ELEGANTE? Këto modele fundesh po bëjnë namin këtë pranverë (FOTO) – AlpeGossip
DONI TË DUKENI MË ELEGANTE? Këto modele fundesh po bëjnë namin këtë pranverë (FOTO)

DONI TË DUKENI MË ELEGANTE? Këto modele fundesh po bëjnë namin këtë pranverë (FOTO)

Vera është shumë pranë dhe “stresi” i të qenit në forma ka filluar të ndihet që prej disa muajsh, dhe pse shiu na ka bërë të vetën. Mos u shqetësoni nëse nuk e keni arritur akoma peshën ideale pasi moda ka gjetur një zgjidhje për ju. Këto modele fundesh për 2019 do t’ju bëjnë të dukeni më elegante.

Fundi me pala korrenti: tashmë është shumë i përhapur dhe i njohur për të gjithë pasi ka qenë gjithnjë në modë. Këtë vit ai vazhdon të jetë dhe në fustane dhe në funde me ngjyra nga më të ndryshmet

Fundi mëndafshit: Është ai që po bën namin dhe do ja shihni çdo vajze. Po mos u shqetësoni sepse me kombinimin e duhur ai nuk duket asnjëherë njësoj.

Fundi me kopsa: Është ai që pamë në sfilatat e modës së këtij viti dhe të 2010. Me të çara ose jo me copa dimërore ose verore ai do të jetë IN në çdo kohë.

Fundi i leopardit: printet e kafshëve janë gjithashtu shumë në modë këtë vit, po4r mos bëni gabimin që të kombinoni he bluzën të tillë!