1 VIT PAS MARTESËS ME MILIONERIN/ Adelina tregon ç’i mungon nga beqaria (FOTO) – AlpeGossip
1 VIT PAS MARTESËS ME MILIONERIN/ Adelina tregon ç’i mungon nga beqaria (FOTO)

1 VIT PAS MARTESËS ME MILIONERIN/ Adelina tregon ç’i mungon nga beqaria (FOTO)

Prej më shumë se 1 viti këngëtarja Adelina Tahiri është e martuar me milionerin maqedonas, Serjoza Markov, martesë e cila u komentua shumë në media. Lidhjen me Markov, Adelina e mbajti të fshehtë për 5 vite derisa mediat e zbuluan.

Çifti janë prindër të një vogëlushi me emrin Jon dhe duken shumë të lumtur me jetën bashkëshortore.

Këtë e vërteton edhe Adelina me përgjigjen e saj, kur e pyesin çfarë i mungon nga beqaria.

“Mund të them lirisht asgjë. Tash jam e përmbushur dhe e realizuar”, është shprehur Adelina .