I JEP FUND MARTESËS/ Erjona Sulejami shijon beqarinë dhe shfaqet mjaftë provokuese (FOTO) – AlpeGossip
I JEP FUND MARTESËS/ Erjona Sulejami shijon beqarinë dhe shfaqet mjaftë provokuese (FOTO)

I JEP FUND MARTESËS/ Erjona Sulejami shijon beqarinë dhe shfaqet mjaftë provokuese (FOTO)

Erjona Sulejmani ishte për disa vite bashkëshortja dhe njeriu më i afërt i Blerim Xhemailit.

Por në një pikë të lidhjes së tyre ata vendosën që ti japin fund martesës dhe të vazhdonin secili jetën e vet.Së fundi, Erjona ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” ku duket shumë seksi dhe provokuese, veshur me pantallona të shkurtë dhe xhaketë lëkure.

🦋

A post shared by Blog Personale (@erjona_sulejmani) on

Përgatiti: AlpeNews.al