Armina më SENSUALE se asnjëherë/ Ajo pozon dhe shfaqet më e… (FOTO) – AlpeGossip
Armina më SENSUALE se asnjëherë/ Ajo pozon dhe shfaqet më e… (FOTO)

Armina më SENSUALE se asnjëherë/ Ajo pozon dhe shfaqet më e… (FOTO)

Ajo është një nga blogeret shqiptare më në zë dhe njihet për jetën e saj luksoze.

Me postimet e saj në Insta na ka treguar se është e dashuruar pas modës dhe e kemi parë si një personazh të qetë të showbizz-it shqiptar.

E kemi fjalën për Armina Mevlanin e cila së fundmi me anë të një postimi në Instagram ku shfaqet mjaftë e realaksuar me një fustan të gjatë të zi.

 

I wish palms would always be my view 🌴🌴

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

Përgatiti: AlpeNews.al