“QENTË LE TË LEHIN…”/ Pas intervistës me Blendi Fevziun, një mesazh shkon për Alketën – AlpeGossip
“QENTË LE TË LEHIN…”/ Pas intervistës me Blendi Fevziun, një mesazh shkon për Alketën

“QENTË LE TË LEHIN…”/ Pas intervistës me Blendi Fevziun, një mesazh shkon për Alketën

Pjesëmarrja e Alketa Vjesiut në Sanremo 2020 si një nga prezantuesit krahë Amadeusit, ishte vërtetë një arritje shumë e sukseshme për moderatoren.

Mirëpo vajtja e saj në festivalin italian hapi gjithashtu shumë polemika dhe nuk kishte vetëm mbështetje nga shqiptarët për Alketën. Të shumtë ishin ata të cilët e kritikuan dhe nuk ranë aspak dakort me gjithë përkrahjen që ju dha.

Por një nga ndjekësit e saj, ka reaguar me një koment në foton e publikuar gjatë intervistës që Alketa dha dje me Blendi Fevziun:” Qente le te lehin, por edhe vete pelqejne te jene ne vendin tend”. ALPEgossip.al