Ingrit Gjoni ka vetëm një dashuri, ja për kë bëhet fjalë… (FOTO) – AlpeGossip
Ingrit Gjoni ka vetëm një dashuri, ja për kë bëhet fjalë… (FOTO)

Ingrit Gjoni ka vetëm një dashuri, ja për kë bëhet fjalë… (FOTO)

Këngëtarja Ingrit Gjoni poston shpesh në rrjete sociale foto me djalin e saj Paridin.
Ata shpesh kombinohen në veshje dhe duket që kanë një marrëdhënie mjaft të afërt nënë e bir.

Por këtë herë Gjoni ka publikuar një foto bardh e zi ku shfaqet duke e puthur në buzë djalin e saj.

Nuk është hera e parë që personazhe të njohur të ekranit publikojnë foto duke i puthur në buzë fëmijët e tyre, madje herë pas here edhe janë kritikuar nga ndjekësit e tyre.