Jo vetëm modele! Kejvina Kthella i futet fuqishëm biznesit, nuk do ta besoni se çfarë tregon…(FOTO) – AlpeGossip
Jo vetëm modele! Kejvina Kthella i futet fuqishëm biznesit, nuk do ta besoni se çfarë tregon…(FOTO)

Jo vetëm modele! Kejvina Kthella i futet fuqishëm biznesit, nuk do ta besoni se çfarë tregon…(FOTO)

E kemi parë si një modele me linja tërheqëse dhe ajo na ka treguar se postimet në Instagram i bënë super të nxehta.

Por jo vetëm si modele, tanimë mesa duket Kejvina Kthella i është futur fuqishëm biznesit.

Këtë e ka treguar me një postim në Instastory teksa shihet trupi i një mashkulli dhe si mbishkrim shkruhet: “Shitet mashkulli”, foto kjo e shoqëruar edhe me një numër telefoni.

Mesa duket Kejvina ka dashur ti relaksojë pak fansat me një shaka si kjo dhe ju me siguri keni qeshur.

Bravo Kejvina!