ME BIKINI NË BALLKON/ Tayna nis pushimet në vendin ku shkojnë pasanikët e Amerikës(FOTO) – AlpeGossip
ME BIKINI NË BALLKON/ Tayna nis pushimet në vendin ku shkojnë pasanikët e Amerikës(FOTO)

ME BIKINI NË BALLKON/ Tayna nis pushimet në vendin ku shkojnë pasanikët e Amerikës(FOTO)

Kjo verë padyshim ishte e mbushur me suksese për reperen e njohur Tayna.

Pas koncerteve të njëpasnjëshme dhe të këngëve më mijëra klikime si  “Caliente”, “Pasite” dhe “Bye Bye” reperja ka nisur pushimet e saj të veçanta.

Së fundmi ajo  ka ndarë një foto në profilin e saj të Instagramit, ku shfaqet shumë tërheqëse me rrobabanje që i tregojnë format perfekte trupore.

Ajo ka zgjedhur si destinacion për të pushuar The Hamptons, që njihet si vend tipik veror për banorët e pasur të New Yorkut.

Image

Image