“ILAÇ PËR SYTË…”/ Enca provokon fansat me videot seksi – AlpeGossip
“ILAÇ PËR SYTË…”/ Enca provokon fansat me videot seksi

“ILAÇ PËR SYTË…”/ Enca provokon fansat me videot seksi

Teksa në Shqipëri vazhdon koha e ftohtë dhe reshjet e shiut, Enca ka vendosur që të udhëtojë drejt vendeve të ngrohta.

Këngëtarja e njohur ka disa javë që ndodhet me pushime dhe ka lëvizur sa në një vend në tjetrin, por gjithmonë aty ku mund të shijojë rrezet e diellit dhe plazhin.

Nga të gjitha destinacionet luksoze, Enca nuk ka ngurruar që me miliona ndjekësit e saj në rrjetet sociale, të ndajë foto apo video mjaft provokuese dhe seksi.

“Ilaç për sytë tuaj”/ Enca provokon fansat me

E kështu ka bërë edhe së fundmi. Këngëtarja e disa hiteve ka publikuar në “Instastory” disa video ku shfaqet me bikini dhe në sfond ka vendosur gjoksin bombastik.

Në një video ku shfaqet duke pirë diçka, ajo pyet fansat: “Kush do pak?”, e me siguri në DM mund t’i kenë shkuar shumë mesazhe nga ndjekësit e saj.

Ndërsa në një tjetër imazh Enca shkruan: “Duke jetuar në verë 24/7” dhe më pas e mbyll me një video po seksi dhe shkruan: “Ilaç për sytë tuaj”.

“Ilaç për sytë tuaj”/ Enca provokon fansat me

“Ilaç për sytë tuaj”/ Enca provokon fansat me

“Ilaç për sytë tuaj”/ Enca provokon fansat me

“Ilaç për sytë tuaj”/ Enca provokon fansat me

“Ilaç për sytë tuaj”/ Enca provokon fansat me