JO VETËM KËNGËTARE/ Çiljeta Xhilaga zbulon talentin e fshehur (VIDEO) – AlpeGossip
JO VETËM KËNGËTARE/ Çiljeta Xhilaga zbulon talentin e fshehur (VIDEO)

JO VETËM KËNGËTARE/ Çiljeta Xhilaga zbulon talentin e fshehur (VIDEO)

Çiljeta Xhilaga përveç se është një këngëtare e suksesshme së fundmi zbuloi edhe një talent të saj.

Me anë të një videoje të ndarë me ndjekësit në Instagram, Xhilaga tregon se është shumë e mirë edhe në gjuajtje me armë.

“Ja dhe nje talent I pazbuluar I imi 😂😂😂”, shkruan ajo krahas videos.

“Bonbone”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo gjatë vitit që  lamë pas.

View this post on Instagram

Ja dhe nje talent I pazbuluar I imi 😂😂😂

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on