DO T’I ADHURONI/ Arbana ndan momentet më të bukura me Xhemin gjatë 2018-s (FOTO) – AlpeGossip
DO T’I ADHURONI/ Arbana ndan momentet më të bukura me Xhemin gjatë 2018-s (FOTO)

DO T’I ADHURONI/ Arbana ndan momentet më të bukura me Xhemin gjatë 2018-s (FOTO)

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë dy nga moderatoret mjaft të preferuara nga publiku të cilat prej vitesh ruajnë një miqësi mjaft të veçantë.

Mbrëmjen e djeshme Arbana publikoi disa nga momentet më të bukura të vitit 2018 me Xhemin duke i praprirë kështu edhe ditëlindjes së saj.

Gjithashtu ajo ka publikuar edhe reagimin e Xhemi në lidhje me këtë surprizë e cila me humor i konsideron fotot të “ndyra”.