SFIDON ENCËN HAPUR/ Linda Morina "çmendet duke e dredhur" (VIDEO) - AlpeGossip
SFIDON ENCËN HAPUR/ Linda Morina “çmendet duke e dredhur” (VIDEO)

SFIDON ENCËN HAPUR/ Linda Morina “çmendet duke e dredhur” (VIDEO)

Linda Morinën tashmë të gjithë e njohim me vallëzimet dhe këngët e saja që ajo i bën
Linda Morina është ndër me të komentuarat në trojet shqiptare. Ajo thuajse për secilin zhvillim publikon këngë e cila më pas bën jehonë në rrjetet sociale

Ajo edhe sot ka publikuar video, ku nga vallëzimi që ka bërë dridhet aq fortë sa që duket sikurse e ka zë rryma

vallezim per fansa Linda Morina Linda Morina

Gepostet von Linda Morina am Sonntag, 22. April 2018