U THA SE ÇIFTI KISHTE PROBLEME/ Fero dhe Arbenita lëshojnë ”bombën” – AlpeGossip
U THA SE ÇIFTI KISHTE PROBLEME/ Fero dhe Arbenita lëshojnë ”bombën”

U THA SE ÇIFTI KISHTE PROBLEME/ Fero dhe Arbenita lëshojnë ”bombën”

Fero dhe Arbenita janë një nga çiftet më të përfolura të showbiz-it. Ata shpesh e bëjnë publike lidhjen e tyre duke postuar foto që duket se po kalojnë mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Disa ditë më parë kur Fero sapo ishte larguar nga ”On Records” u përfol se çifti kishin probleme me njëri tjetrin pasi reperi nuk e ndiqte më modelen në Instagram ndërkohë që kjo e fundit e ndiqte Feron.  Arsyeja supozohej të ishte fakti se Arbenita kishte postuar një video me të brëndshme përpara pasqyrës.

Por pas këtij lajmi, Fero filloi ta ndiqte përsëri këngëtaren në Instagam duke i shuar pak dyshimet që kishim.

Sëfundmi, modelja ka postuar një foto me Feron në Instagram ku duket se janë më të dashuruar se kurrë duke mbyllur kështu gojën e të gjithë atyre që thonë se çifti ka probleme.

/AlpeGossip.al